شنبه، ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
 
» توانایی ها » مشارکت ها
 
 
 
 مشارکت ها 

شرکت سرمایه گذاری بین المللی نام آوران مهندسی (سهامی عام)

 

شرایط جهانی، ضرورت حضور در پروژه های درون و برون مرزها و رقابت با شرکت های بزرگ بین‌المللی ایجاب می نماید تا مشارکت هایی از شرکت های بزرگ و به نام ایرانی تشکیل یابند تا از نظر قابلیت‌ها در زمینه های فنی و مالی، قابل قیاس با شرکت های بزرگ جهان باشند.

بدین ترتیب با مشارکت 78 شرکت، از نام آورترین و بزرگترین شرکت های ساختمانی ایران و جمعی از افراد خوشنام به عنوان سهامداران حقیقی، در بهمن ماه سال 1384، شرکت سرمایه گذاری بین‌المللی نام آوران مهندسی تأسیس یافت و از آن تاریخ تلاش و فعالیت خود را برای حضور مؤثر و منسجم در صحنه کارآفرینی درون و برون مرزی و رقابت در عرصه های مختلف را آغاز نمود.

در همین راستا شرکت مهندسی پل و ساختمان الموت با سرمایه گذاری در شرکت نام آوران مهندسی و در اختیار داشتن حدود 5% درصد از سهام، با حضور در هیئت مدیره شرکت مزبور به عنوان یکی از شرکای اصلی مشغول به فعالیت می باشد.

 

شرکت بین المللی نام آوران آب سد (سهامی خاص)

 

شرکت سرمایه گذاری بین المللی نام آوران مهندسی در راستای انسجام تخصص ها و ظرفیت سازی، اقدام به سرمایه گذاری، تأسیس و ایجاد پنج شرکت اجرائی-عملیاتی تحت عناوین؛ راه و ابنیه، آب سد، انرژی هامون، بنا و عصر ارتباطات نمود. این شرکت ها به صورت سهامی خاص از مشارکت چند شرکت متخصص و فعال در امور مربوطه تشکیل شده اند. که شرکت مهندسی پل و ساختمان الموت نیز با دارا بودن بخشی از سهام شرکت مزبور و حضور مدیرعامل خود در هیئت مدیره شرکت نام آوران مهندسی، مشغول به همکاری با سایر شرکای خود بوده و در پروژه های خارج از کشور فعالیت می نماید.

مطابق گواهینامه صلاحیت اخذ شده، رتبه بندی شرکت بین المللی نام آوران مهندسی برای انجام امو پیمانکاری طرح و ساخت به شرح ذیل می باشد:

رتبه بندی صلاحیت شرکت بین المللی نام آوران آب سـد طی نـامه شماره 33462 / 515 مورخ 08/03/1386 " معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی" به عنوان پیمانکار طرح و ساخت (EPC) در موارد زیر مورد تأیید قرار گرفت و ابلاغ گردید:

-          پایه یک پیمانکاری طرح و ساخت (آب – سدسازی و سازه های آبی)

-          پایه یک پیمانکاری طرح و ساخت (آب– تاسیسات آب و فاضلاب)

-          پایه چهار پیمانکاری طرح و ساخت (آب – شبکه های آبیاری و زهکشی)

-          پایه چهار پیمانکاری طرح و ساخت (آب – حفاظت و مهندسی رودخانه)

 
 
 
 ابزار